flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

 

                                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                    наказом керівника апарату

                                                                                           Смілянського міськрайонного суду 

                                                                                                       Черкаської області 

                                                                                               від 20 вересня 2012 року № 12

 

 

 ІНСТРУКЦІЯ


про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання

або друк документів, які надаються запитувачам інформації

 

1.     Ця Інструкція відповідно до ст.21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Смілянським міськрайонним судом Черкаської області.

2.       Смілянський міськрайонний суд Черкаської області, який готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє засобами електронного зв’язку сектор матеріально - технічного та господарського забезпечення, організації діяльності служби судових розпорядників ТУ ДСА України у Черкаській області про кількість сторінок, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем.

3.      Смілянський міськрайонний суд Черкаської області упродовж одного робочого дня з дати отримання рахунку від ТУ ДСА України у Черкаській області передає запитувачу інформації рахунок для оплати.

4.      Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740.

5.       Оплата рахунку на відшкодування  фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку (додаток 2).

6.       Після отримання судом від сектору матеріально - технічного та господарського забезпечення, організації діяльності служби судових розпорядників ТУ ДСА України у Черкаській області підтвердження факту оплати рахунку, Смілянський міськрайонний суд Черкаської області  не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення надає копії документів запитувачу інформації.

7. Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.

8. Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.  Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку (додаток 2) запитувачу інформації Смілянським  мцськрайонним судом Черкаської області, підтвердження ТУ ДСА України у Черкаській області  про надходження коштів на реєстраційний рахунок ТУ ДСА України у Черкаській області.